Isı Yalıtımında Sıkma Köpük

poliüreatan köpük

Isı yalıtımı, yapıda en temel gereksinimlerden biri olup, yapıya çeşitli açılardan avantaj sunan özel bir girişimdir. Bizler de Gürel Mühendislik ekibi olarak sizlere, geçmişten gelen tecrübemiz, özel ve geniş kadromuz ve en temiz işçiliğimizle üstün hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimiz kapsamında sizlere ısı yalıtımı alanında en üstün hizmetleri sunuyor, sunduğumuz hizmetlerden yıllarca faydalanabileceğinizi garanti ediyoruz.

Sıkma köpük hizmetlerimiz kapsamında ısı yalıtımına farklı bir bakış açısı kazanmanıza aracı olmaktayız. Sıkma köpük uygulamasını, belirli prosedürlerimiz kapsamında profesyonel kadromuz ile birlikte, en temiz işçiliğimiz ile gerçekleştiriyoruz. Isı yalıtımında sizlere büyük avantajlar sağlayacak olan sıkma köpük uygulamamız ile sizler de tanışabilir, anında ısı yalıtımında en özel deneyimi ve hizmetleri elde edebilirsiniz.

Sıkma Köpüğün Avantajları Nelerdir?

İstanbul sıkma köpük ekibi olarak, sizlere sunduğumuz hizmetlerin geniş yelpazede pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları sizler de değerlendirebilir, yaşam standartlarınızı arttırarak en zirvede yaşayabilirsiniz. Sıkma köpük uygulamamızın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Sıkma köpük, enerji dostu olarak tanımlanan özel bir yalıtım malzemesidir. Bu kapsamda sıkma köpük uygulaması sonucunda elektrik veya çeşitli enerjilerden tasarruf etme avantajına sahip olabilirsiniz.
 • Ortalama olarak yaz aylarında soğuma, kış aylarında ısınma için harcadığınız ücretlerden genel olarak %35-%50 arasında tasarruf sağlamanız mümkün olacaktır.
 • Yaz aylarında şayet mekan içerisinde kullanılacak soğutucu alete destekleyici bir özellik göstererek oda ısısının sabit kalmasında büyük rol oynamaktadır.
 • Yine aynı özelliği kış aylarında da göstermekte, mekan içerisinde yer alan ısıtıcıya destek görevi sağlayarak, mekan içerisinin ısıl dengesini en maksimum seviyede tutmaktadır.
 • Isıl dengenin en iyi sağlandığı yalıtım ana malzemesi olan bu özel malzeme ile sizler de tüm mevsimler soğuk tutmak istediğiniz herhangi bir alanı, soğuk hava depoları ve benzeri alanları, poliüretan köpük sprey sayesinde en nitelikli kapsamda koruyabilirsiniz.
 • Isı yalıtımı işlevselliğinin yanında en iyi özelliklerinden bir diğeri ise ses yalıtım özelliğinin bulunmasıdır. İstanbul ısı yalıtım ekibi olarak sizlere sadece ısı yalıtımı değil, uygulamamız sonucunda ses yalıtım uygulamasını da sunuyoruz.
 • Özel yalıtım aracı olan sıkma köpük ile sizler de evlerinizde, iş yerlerinizde veya herhangi bir alanda ısı veya ses sızıntılarından tamamen kurtulabilirisiniz.
 • Uygulaması en kolay, temiz ve makul ücretli olan ısı yalıtım hizmetlerimizle sizler de en üstün hizmetlerimizden anında faydalanabilir, hizmetlerimizin sonuçlarından yıllarca faydalanabilirsiniz.

İstanbul Sıkma Tavan Köpüğü

Sıkma köpük geniş kullanım alanıyla, yalıtım alanında en sık tercih edilen inşaat ana malzemesidir. Bu özel malzeme mekan içerisinde dikey veya yatay fark etmeksizin hemen hemen her yerde kullanıma uygundur. Yapısal olarak, dayanıklı, uygulama açısından kolay olan bu özel yalıtım ana malzemesini sizler de tavanlarınızda dahi kullanabilirsiniz.

İstanbul sıkma tavan köpük olarak da sizlere hizmet sunmaktayız. Profesyonel kadromuz tarafından sunulan bu hizmetlerden sizler de hemen faydalanabilir, çatılarınıza dahi bu özel uygulamayı uygulatabilirsiniz.

Sıkma köpüğün çatılarınıza sağlayacağı yararları ise sizler için şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Mevsimsel geçişlere çatılarınız son derece dayanıklı hale gelecektir. Bu kapsamda yazları fazla ısınma, kışları ise fazla soğumadan iç mekanlarınız etkilenmeyecektir.
 • Sprey köpük uygulaması içeriğinde poliüretan madde barındırması sebebiyle oldukça dayanıklıdır. Dayanıklılığı ile herhangi bir yağmur, kar veya aşırı sıcaklık sebebiyle yıpranmaz veya hasar görmez.
 • Özel dokusu sayesinde uygulandığı her alana kolayca yayılabilmektedir. Alanı tamamen kapsaması sebebiyle, en ufak uygulanmayan alan kalmaksızın, tüm alanı çevrelemektedir. Uygulama aşamasında sıvı olmasına kıyasla, bekleme durumunda katılaşan poliüretan, tüm alanı kaplama özelliğine sahip olan en üstün yalıtım malzemesi olarak bilinmektedir.
 • Çatı katını daha kullanışlı bir konuma getirerek, aşağı seviyede bulunan katlarla aynı ısıl dengeye sahip olmasını desteklemektedir.
 • Poliüretan köpük sprey yalıtım alanında en iyisi olma özelliği göstererek, alanında kullanılan diğer malzemelere oranla %100 işlevsellik göstermektedir.

Sprey Köpük Nasıl Uygulanır?

Sprey köpük genel olarak belirlenmiş olan standartlar ve prensipler kapsamında uygulanmaktadır. Uygulama aşamasında tamamen temiz işçilik temel amaçtır. Bu kapsamda sprey köpük uygulamasında uygulanan alanın dışına taşma, kirletme gibi durumlar engellenmektedir. Uygulama aşamalarında güvenlik tedbirleri alınmakta olup, mekan iç veya dış yapısına herhangi bir zarar, malzeme sıçraması veya benzeri hasarlar kesinlikle verilmemektedir. Güvenlik prosedürlerimizi üstün şekilde yerine getirmekte, sizlere en iyi hizmetleri profesyonel şekilde sunmaktayız. Poliüretan sprey köpük ile uygulama oldukça basit olup, uygulama yapılırken şu aşamalar takip edilmektedir:

 • Poliüretan sprey köpük uygulanacak alan ilk olarak analiz edilmektedir.
 • Analizin ardından iş planlaması, uygulanacak malzeme miktarı gibi temel düzenlemeler yapılmaktadır.
 • Uygulama yapılacak olan alan temizlenmekte, küf veya nem de dahil olmak üzere tüm kirli atıklar alandan uzaklaştırılmaktadır.
 • Temiz olduğundan emin olunduğunda, poliüretan titizlikle alana uygulanmaktadır.
 • Uygulama aşamasında tüm gerekli önlemler alınmakta, kıyafet, gözlük ve çevre güvenliği son derece yüksek seviyelerde sağlanmaktadır.
 • Sıvı olarak uygulanan poliüretan, bir süre sonra katılaşmakta ve sağlamlaşmaktadır.
 • Malzemenin tüm yüzeyi kaplandığından emin olunur ve çeşitli denetlemelerle bu durum onaylanır.
 • Son kontroller sağlanır, gerekiyorsa UV boyası gibi çeşitli ek malzeme uygulaması yapılabilinmektedir.
poliüreatan köpük
sıkma köpük

Sprey Köpük Fiyatları

 

Püskürtme poliüretan köpük ses ve ısı yalıtımında en elverişli, cazip ücretli ve üstün özelliğe sahip inşaat ana malzemelerindendir. Bu özel yalıtım malzemesi, alanında kullanılan diğer malzemelere kıyasla en nitelikli ısı ve ses yalıtım özelliği göstermekte, nitelikleri kapsamında yalıtımda sıkça tercih edilmektedir.

Isı yalıtım fiyatları açısından firmamız sizlere en iyi hizmetlerini, en cazip ücretler kapsamında sunmaktadır. Yıllara dayanan tecrübemiz, engin vizyonumuz ve profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmetler sunmaktan onur duymaktayız.

Fiyat açısından kesin bilgi verilememekle birlikte, mekan yapısı ve büyüklüğüne göre fiyat aralığı değişim göstermektedir. Sizler de en sağlıklı bilgi ve görüşler için hemen yetkili personellerimiz ile iletişime geçebilir, anında tüm aklınıza takılan soruları, yetkililerimize aktarabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz kusursuz hizmetleri deneyimlemek için hemen firmamız ile iletişime geçebilir, en nitelikli prosedürlerimizden anında faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Kadromuza Göz Atın

Geçmişten geleceğe engin iş tecrübemiz, nitelikli kadromuz ve eşsiz deneyimlerimizle sizlere en yüksek standartlara sahip yalıtım hizmetlerini sunmaktayız. Hemen firmamız ile iletişime geçerek kadromuz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, anında onlarca hizmetlerimiz arasından dilediğinizi tercih ederek randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetleri daha da kusursuzlaştırmak adına her daim kendimizi geliştiriyor, ses yalıtım ve ısı yalıtım ekibi olarak sizlere hizmet sunmaktan her daim gurur duyuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Gürel Mühendislik ekibi olarak sizlere en yüksek standartlara sahip hizmetleri sunmak adına, her daim hizmetinizdeyiz. Hemen firmamızın yetkili personelleri ile iletişime geçerek, detaylı bilgi sahibi olabilir, aklınıza takılan tüm soru, istek ve önerilerinizi tarafımıza bildirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetleri değerlendirebilir, yetkililerimizin danışmanlığından anında faydalanabilirsiniz. Sizlere kusursuz hizmet sunmak adına her daim hizmetinizdeyiz. Hemen İstanbul ısı yalıtım hizmetlerimizden faydalanmak, detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir