MARKA HİKAYEMİZ

Marka Hikayemiz, kurucumuz olan Sn.Emre GÜREL’in  ilk adımı olan GÜRPOL markasını tescil ettirmesi ile başladı.Yalıtım sektöründe aktif olarak GÜRPOL markası ile hizmet veren kuruluşumuz bugün geldiğimiz nokta da ‘GÜREL MÜHENDİSLİK’  bünyesinde toplanmıştır.

Kurulduğumuz günden bu yana  değerlerimizden hiç bir ödün vermeden sadece Türkiye değil imza attığımız bir çok yurt dışı projelerini de göz önünde bulundurarak Avrupa çapında bir marka olma yolundaki serüvenimize devam ediyoruz.2014 senesinde ufak çaplı bir girişim olarak doğan Gürel Mühendislik markası, bugün  yalıtım sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Bu noktaya ulaşmak doğru stratejiler yaratma ve bu stratejilerin ışığında başarılı aksiyonları alabilmenin getirisidir. Yolculuğumuzda meydana getirdiklerimiz, bizi tercih eden projelerinin değerini artırırken, eş zamanlı olarak zihinlerdeki Gürel Mühendislik algısına da katkıda bulunmuştur. Böylece her zaman en iyiyi sunmanın yükü omuzlarımıza yüklenmiştir.

Bu yükün bilincinde bir marka olarak müşterilerimizi her daim memnun etmek için modern değerler ışığında yürümeye devam edeceğiz.Gürel Mühendisliğin marka bilincine, marka değerlerine katkıda bulunan herkese çok teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

M.Emre GÜREL
Yönetim Kurulu Başkanı

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklılıklıyız
İş süreçlerimizin performansını, sorumluluk ve inisiyatif sahibi tavrımızı ve güvenirliğimizi koruyarak, istenilen müşteri memnuniyetini sağlarız.

Liderlik

Sektörde henüz denenmemiş olan şeyleri denemekten çekinmeyiz. Yaptığımız işi en iyi şekilde yapmak bizi rakiplerimizden ayıran tek unsur olduğuna inanırız.

Değerlerimize bağlılık
Tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla iyi niyetli, adil ve karşılıklı değer üretme prensibine dayalı ilişkiler kurarız. İşimizle ilgili uluslararası etik ve hukuki kuralları gözetiriz. Toplum yararını ve gelecek kuşaklara yansıyacak olan sonuçları dikkate alarak davranırız.

Küresel tecrübe
Başarımızı sürdürmek ve hedeflerimize ulaşmak için, işini iyi bilen ve iyi yapan bir ekiple çalışırız. Bu nedenle çalışanlarımızın mesleki yeteneklerini geliştirmelerini teşvik eder ve onları uygun koşullar sunarak destekleriz.

Sürdürülebilir büyüme
Kurulduğumuz günden bu yana birincil önceliğimiz,en iyi hizmeti en uygun fiyata müşterilerimize sunarak dürüstlük ilkemizden şaşmayarak marka değerini yüksel olan gelecek nesillere bırakabileceğimiz bir kuruluş olmak.

Dünya için başarıego övgüsüdür. Bizim için değil…Bizim için başarı, mutluluktur.