MARKA HİKAYEMİZ

Marka Hikayemiz, kurucumuz olan Sn.Emre GÜREL’in  ilk adımı olan GÜRPOL markasını tescil ettirmesi ile başladı.Yalıtım sektöründe aktif olarak GÜRPOL markası ile hizmet veren kuruluşumuz bugün geldiğimiz nokta da gelişen ürün gamı ve imalatları ile ‘GÜREL MÜHENDİSLİK’  bünyesinde toplanmıştır.

Kurulduğumuz günden bu yana  değerlerimizden hiç bir ödün vermeden sadece Türkiye değil imza attığımız bir çok yurt dışı projelerini de göz önünde bulundurarak Avrupa çapında bir marka olma yolundaki serüvenimize devam ediyoruz.2014 senesinde ufak çaplı bir girişim olarak doğan Gürel Mühendislik markası, bugün  yalıtım sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Bu noktaya ulaşmak doğru stratejiler yaratma ve bu stratejilerin ışığında başarılı aksiyonları alabilmenin getirisidir. Yolculuğumuzda meydana getirdiklerimiz, bizi tercih eden projelerinin değerini artırırken, eş zamanlı olarak zihinlerdeki Gürel Mühendislik algısına da katkıda bulunmuştur. Böylece her zaman en iyiyi sunmanın yükü omuzlarımıza yüklenmiştir.

Bu yükün bilincinde bir marka olarak müşterilerimizi her daim memnun etmek için modern değerler ışığında yürümeye devam edeceğiz.Gürel Mühendisliğin marka bilincine, marka değerlerine katkıda bulunan herkese çok teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

M.Emre GÜREL
Yönetim Kurulu Başkanı

BİZ FARKLIYIZ...

Kaliteliyi müşteri tanımlar sözüne koşulsuz olarak kabul ediyor ve kaliteli hizmetin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Gürel Mühendisilik olarak, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunu size sağlamak için çalışıyoruz.

Bizi diğerlerinden ayıran özelliklerimiz var...

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparken tüm ticari ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Onurumuzu ve kendimize olan saygımızı herşeyin üstünde tutarız. İş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temelini oluşturur.

Yönetim anlayışımız “insana saygı”ya dayanır. Hepimizin kendimizi etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız.

Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız hem de görevimiz olarak görürüz.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

Dünya için başarıego övgüsüdür. Bizim için değil…Bizim için başarı, mutluluktur.