2023 Sprey poliüretan köpük fiyatı ne kadar

sprey poliüretan köpük kg ve metrekare fiyatları

Sprey Poliüretan Köpük Nedir?

Sprey poliüretan uygulaması mobil yalıtım araçları ile yapılan en yeri olmayan hızlıca uygulanabilen bir ısı yalıtım ürünüdür. Sprey poliüretan sprey köpük uygulaması 35 – 40 senedir Avrupa ülkelerinde kullanılan son 15 senedir ise Türkiye pazarında kullanılan ve şuan Dünyada bilinen en iyi ve kapsamlı yalıtım ürünüdür. 2022 yılı Sprey Poliüretan köpük uygulaması fiyatları ve performansı ile diğer yalıtım ürünlerine kıyasla çok daha sağlıklı bir uygulamadır.

Sprey Poliüretan fiyatları kullanılacak hammadde fiyatlarına ve sarfiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız uygulamalarında Amerikan malı olan HUNTSMAN ve Belçika malı olan RAVAGO markası ile çalışmaktadır. Yüksek yoğunluk birinci sınıf ürünlerimiz ve uygun fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi ürünü en doğru fiyata sunmak için çalışıyoruz.

Ortalama olarak bahsedecek olursak sprey poliüretan köpük fiyatları 2023 yılı için uygulanacak kalınlığı göre değişmektedir.2023 yılı için fiyatlarımız güncellenmiştir.

SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK FİYATLARI 2023 YILI OCAK AYI İÇİN :

 • 3 CM POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK FİYATI : 100- 120 TL*  Temsili olarak verilmiştir. Kilogram fiyatları için bizlere ulaşın. 
 • 4 CM POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK FİYATI : 120 – 150 TL* Temsili olarak verilmiştir. Kilogram fiyatları için bizlere ulaşın. 
 • 5 CM POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK FİYATI : 150 – 180 TL* Temsili olarak verilmiştir. Kilogram fiyatları için bizlere ulaşın. 

Uygulama fiyatları temsili olarak verilmiştir. Uygulanacak alana göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. En uygun fiyatı almak için 0541 712 02 04 numaralı mobil hattımızı arayabilirsiniz.

Örnek Sprey Poliüretan Köpük Sarfiyat ve Fiyat Tablosu :

KALINLIK  METRAJ SARFİYAT
3 CM KALINLIKTA 100 METREKARE 130 – 160 KG
4 CM KALINLIKTA 100 METREKARE 180 – 200 KG
5 CM KALINLIKTA 100 METREKARE 220  – 240 KG

Püskürtme ısı yalıtımı uygulamasında 2023 yılı için en iyi fiyatı almak için 0541 712 02 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Tüm Türkiye’den 0850 255 1 475 arayıp il plaka kodunu tuşlayıp ilgili bayiye ulaşabilirsiniz.

 

İnternet üzerinden sprey poliüretan köpük fiyatlarını araştıran bir çok kişi sadece fiyat odaklı olup , en ucuza en iyi ürünü satın almayı hedeflemektedir fakat sprey poliüretan köpük uygulaması henüz ülkemizde pek bilinmediği için bir çok su istimali olan bir üründür. Bundan dolayı bazen firmalar arasında haksız rekabet doğabilmektedir. Yüksek yoğunluk ve kaliteli ürünler ile iş yapan firmalar otomatikman uygulama hakkında çok bilgi sahibi olmayan kişi yada kurumların gözünde çok fazla kar etmek istemiş gibi görünmektedir.

İlk defa sprey poliüretan köpük uygulaması yaptıracağım fiyatları hakkında en doğru bilgiye nasıl ulaşabilirim ? 

 • En önemli konu kullanılacak ürünün markası ve menşei olmalıdır

Fiyat araştırması yaparken firmaya kullanılıcak olan ürün hangi markadır ? Ürün hangi ülkenden gelmektedir. ? Bu ürün hangi devlet ve kamu kurumlarında idare tarafından onaylanıp kullanıldı ? gibi soruları sorarak daha geniş bilgi almalısınız.Firmanın söyledikleri mutlaka not alınmalı uygulama yapılmaya geldiğinde söylediği ürünler ile kullanacağı ürünler karışlaştırılmalı ve firmadan mutlaka ürünün irsaliyesi ve teknik bilgi formu talep edilmelidir.

 • Kullanılacak ürünün yoğunluğu ve metrekareye sarfiyatı mutlaka sorulmalıdır.

Uygulanacak olan marka belirlendikten sonra mutlaka yüksek dansite ürün tercih edilmelidir. Açık hücreli köpükler yani içerisinde su olan variller ile yapılan uygulamaları ileriye dönük ciddi sıkıntılara yol açmakta olup verdiğiniz ücretin tam olarak karşılığını alınmamasına sebeb olmaktadır. Ayrıca kullanılacak olan ürünün metrekareye sarfiyatı mutlaka öğrenilmeli iş bitiminde karşılaştırma yapılmalıdır.

 • Uygulama yapan firma kurumsal bir firma mı ? Sektörel deneyimi nedir ?

Tüm bu detaylardan sonra uygulama yapan firmanın sektörel geçmişi mutlaka araştırılmalı sosyal medya hesapları kontrol edilmeli müşteri yorumları okunup öyle karar verilmelidir. Unutmayın en iyi ürün sadece en iyi ustalar ile buluştuğunda doğru bir yalıtım sağlanır.

Son zamanlarda piyasada artan rekabetten dolayı , kullanılan ürünlerin kalitesi düşmüş , müşterileri daha kolay ikna edilebilmek adına ürün hakkında bilgi vermek yerine , biz Alman malı poliüretan uygulaması yapıyoruz , Ürünümüz Almanya’dan geliyor gibi söylemlerde bulunanan hatta bunu açıkça afişe eden firmalar , ve şahıslar söz konusudur.  Kullanılılacak ürünün mutlaka Teknik Bilgi Formunu isteyin , irsaliyesi ile karşılaştırıp , uygulama alanına gelen variller ile kıyasların. Unutmayın, doğru yalıtım kazandır.

Sadece İzosiyanat yani siyah varilini HUNTSMAN kullanıp , Polyon kısmını piyasa malı kullanan firmalara dikkat edebilmeniz açısından Orijinal HUNTSMAN marka ürün aşağıda görselde gösterilmiştir.

 • Poliüretan köpük
  Poliüretan köpük

  Orijinal HUNTSMAN marka varilde mutlaka XEMAX markası bulunur.

 • Türkiyede tek Üretici firma olan EMA KİMYA’nın bilgileri bulunur. ( En altta )
 • Varil mutlaka çemberli olur.

Ayrıca piyasada artan rekabetten dolayı haksız kazanç sağlamak isteyen firmalar yabancı uyruklu sigortasız meslekeli eğitim sertifikası bulunmayan amatör kaçak işçiler ile uygulamalar yapıp , bir çok müşteriyi mağdur ettiği  sıkça duyuylan bir durum halini almıştır. İşinizi şansa bırakmayın. Kurumsal çözüm ortağınız Gürel Mühendislik  , SPPD üyesi olan yurt içinde sayısız sprey poliüretan köpük ve sprey polyurea uygulaması referansına sahip kurumsal bir yapıdır.

Firmamız sektöre uzun yıllar hizmet ham madde satışları yapan bireysel ve kurumsal müşterilerine kesintisiz hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluştur.Firmamız tarafından sprey poliüretan köpük fiyatları her zaman en iyi ürün ve en iyi fiyatlar ile müşterilerine verilmektedir. Bizlere 0541 712 02 04 numaralı mobil gsm hattımızdan yada 0850 255 1 475 numaralı müşteri çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Sprey poliüretan köpük fiyatlarında minimum maliyet maksimum performans sunan Gürel Mühendislik İstanbul merkezi olmak üzere tüm Türkiye’de güçlü bayilikleri ve kusursuz uzman kadrosu ile yanınızda…

 

25 thoughts on “2023 Sprey poliüretan köpük fiyatı ne kadar

 1. Ümran Hatipoğlu Reply

  Sprey poliüretan köpük uygulamasını bu siteyi araştırırken gördüm.Fiyatlar hakkında açık açıl bilgi veren bir site teşekkür ediyorum.

  • Cengiz Öztürk Reply

   Merhaba 115 metre kare bir dairenin tavan arasında zemine 5 cm kalınlıkta uygulamak istiyorum bunun bana maliyeti işçilik li ne kadar olur Asya yakasında oturuyorum

 2. Fatih BOZKURT Reply

  İstanbul Maltepe’de tahmini 140 m2 alanım var 3 cm kalınlıkta sprey poliüretan köpük için metrekare yada kilogram olarak yapıyorsanız kg birim fiyatı nedir ?

  • Eren tac Reply

   110 m2 bir çatı arası var sprek köpük yaptırmak istiyorum m2 fiyatı nedir yer istanbul pendik

   • Fatih sulanç Reply

    Merhaba 340 mt çatı alanına uygulama yapmak istiyorum malzeme ve işçilik fiyatı öğrenebilirmiyim

 3. Ümit İNCE Reply

  İstanbul Bakırköyde bir inşaatımın çatısı için püskürtme fiyatı almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 4. DİLAN SARIBAŞ Reply

  Poliüretan sprey köpük uygulamasında bu firma ile çalıştım fiyat ve performans olarak çok verim aldım.Tavsiye ederim.

  • Engin Akkus Reply

   Engin Akkus. Mehraba.
   120mt Cati arasi kopuk izalasiyonu yaptirmak istiyorum
   Maliyeti neye cikar
   Yerim IST Esenyurt

 5. Doğan Buluşlu Reply

  Merhaba çatının zeminini sprey kaplama metre karesi fiyatı nekadar

 6. Ayhan Reply

  Değerli Yönetici,
  Web sitenizin, hem bilgi hem de şeffaflık açısından yararlı ve başarılı olduğunu düşünüyorum.
  Ankara’da 40 m2 lik açık terasıma polyurea ile yalıtım yaptırmak istiyorum. İstanbul’da olduğunuzdan iyi bir uygulama için m2 fiyatı ne olmalıdır. Eğer Ankara’da sizin taahhüt edeceğiniz bir şirket varsa çok mutlu olurum.
  Saygılarımla

  Ayhan

  • Gürel Mühendislik Post authorReply

   Ayhan bey selamlar öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.
   Bizlere ulaşırsanız sizi ankarada bulunan uygulamacı dostlarımıza yönlendirir en iyi hizmeti en makul rakamlara almanıza yardımcı olabiliriz.

    • Ferhat Reply

     400 metre kare alan 3cm kalinlik istiyorum fiyat alabilirmiyim ahir catisi icin

 7. Bulent Reply

  Merhaba Trabzon da 100 m2 lik Çatı arası var. Yardım ı olursanız sevinirim.

 8. esat kaya Reply

  sakaryada 100m2 ters catı var sakaryada bayiniz varmı cevap memverirseniz memnun olurum

 9. Adem Reply

  Daha küçük alan uygulamaları için sprey tüpleri var mı? Nasıl temin edilebilir?

  Saygılar

 10. Kurban Reply

  Merhabalar. Ben Bursa’dan hizmet almak istiyorum, burada yetkiliniz var mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir