Saf Polyurea kaplama yeni kuşak zemin kaplama teknolojisidir. Saf Polyurea kaplamaları sprey olarak uygulanır ve benzersiz bir sonuç ortaya çıkar. Ortaya çıkan yapı, % 100  su yalıtımı sağlarken aynı zamanda mükemmel zemin kaplaması ve dekoratif bir görünüm sağlar. Serilerek uygulanan alışagelmiş sistemlerde bulunan bindirme yerleri, ek yerleri ve derz noktaları gibi zayıf noktalar ile kötü işçilik hataları bu sistemde bulunmaz. Püskürtülerek ek yersiz olarak uygulanan poliürea çatlak örtme özelliği sayesinde; dilatasyonlarda, baca dipleri, girinti çıkıntı gibi karmaşık detayların çözümünde mükemmel sonuç verir.

Saf Polyurea zemin kaplaması, epoksi ve poliüretan zemin kaplamaları ile karşılaştırıldığında; %100 aderans ile daha güçlü yapışma özelliği, epoksi kaplamalara göre  % 400 ve üzeri daha fazla esneklik ve yüksek yırtılma direnci, bitki kimyasallarına ve köklerine dayanım özelliği, hızlı uygulanabilmesi (günde 750 m² ile 1000 m²), uygulama bitiminde 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılma imkanı, hijyen ve kolay temizlenebilme, yüksek UV dayanımı ile renk solmazlığı, darbe ve aşınmalara karşı daha üstün dayanımı bir bakışta öne çıkan özellikleridir.

Saf Polyurea kaplamaları tuz, yağ, benzin ve diğer pek çok kirletici maddelere karşı yüksek kimyasal dayanımlı ve %100 su geçirmezdir. Sprey Saf Polyurea kaplama sistemleri özellikle yüksek darbe, aşınma ve kimyasal dayanım istenen kimya, gıda, ilaç ve tekstil gibi endüstriyel ortamlar ile teras su yalıtımı,  çatı su yalıtımı, havuz su yalıtımı,araç kasa kaplama, otopark zemin kaplama, otomotiv servis alanı kaplama,depo zemin kaplama, uçak hangarı zemin kaplama ve hayvan barınak zemin kaplamaları uygulama alanlarından bazılarıdır.

Polyurea zemin kaplama otomotiv sektörü, endüstriyel ortamlar, kimya, gıda, ilaç fabrikalarında, otopark üstü, uçak hangarı, hayvan barınakları, depolar, araç kasa kaplamaları gibi dayanım isteyen tüm yerlerde kullanılabilir. Polyurea zemin kaplamasını 20-25 yıldan fazla kullanabileceğiniz gibi son kat uygulaması ile de istenilen tüm renkler uygulanabilir.

Gürel Mühendislik olarak Polyurea zemin kaplama uygulamasını iş yerlerinde, fabrika zeminlerinde, Avm’lerin otoparklarında sıklıkla kullanmaktayız. Poliürea uygulaması yoğun araç trafiği olan alanlarda aşınma dayanımın yüksek olması ile benzin ve yağlara karşı dayanıklıdır. Bu şekilde yapılacak kaplamalar sayesinde ister açık ister kapalı otopark alanlarında kullanılabilme imkanına sahiptir.

Sprey Polyurea kırma, dökme, sökme gibi sizi günlerce uğraştıran işlemler yerine çok daha kısa zaman içerisinde teslim edilir. Malzeme ek yersiz tek bir parça halinde yüzeye kaplanır. Fabrika gibi üzerinde iş makinaları bulunan alanlarda %400 esneklik özelliği ile kırılma veya çatlama yapmadan rahatlıkla kullanılabilir. Kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Üzerine alev düştüğünde yürüme yapmayan bir malzemedir.

Polyurea zemin kaplama otomotiv sektörü, endüstriyel ortamlar, kimya, gıda, ilaç fabrikalarında, otopark üstü, uçak hangarı, hayvan barınakları, depolar, araç kasa kaplamaları gibi dayanım isteyen tüm yerlerde kullanılabilir. Polyurea zemin kaplamasını 20-25 yıldan fazla kullanabileceğiniz gibi son kat uygulaması ile de istenilen tüm renkler uygulanabilir.

Polyurea zemin kaplama uygulamasını iş yerlerinde, fabrika zeminlerinde, Avm’lerin otoparklarında sıkça kullanmaktayız. Yoğun araç trafiğinin olduğu alanlarda aşınma dayanımın yüksek olması ile benzin ve yağlara karşı geçirimsizdir. Bu şekilde yapılacak kaplamalar sayesinde ister açık ister kapalı otopark alanlarında kullanılabilme imkanına sahiptir.

Polyurea kırma, dökme, sökme gibi sizi günlerce uğraştıran işlemler yerine çok daha kısa zaman içerisinde teslim edilir. Malzeme ek yersiz tek bir parça halinde yüzeye kaplanır. Fabrika gibi üzerinde iş makinaları bulunan alanlarda %400 esneklik özelliği ile kırılma veya çatlama yapmadan rahatlıkla kullanılabilir. Kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Üzerine alev düştüğünde yürüme yapmayan bir malzemedir.

Polyurea uzun ömürlü bir kaplama isteyin firmaların tek tercihidir.