İstanbul köpük izolasyon sıkma

Sıkma Çatı Köpük Uygulaması

Sprey poliüretan köpük ile yapılan izolasyon uygulamarı son 10 senedir türkiyede sıkça kullanılmaktadır. Sıkma köpük uygulaması başta çatı arası , ters tavan çatılar olmak üzere ısı yalıtımı istenilen her alana uygulanabilir. Çatı aralarında konforlu bir yaşam için olmazsa olmaz uygulamlardan biri ısı yalıtımı uygulamasıdır.  Burada dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi doğru ürün ile doğru bir yalıtım yapılmasıdır.

İstanbul ilinde köpük sıkma uygulaması yoğun olarak tercih edilen bir uygulamadır. Marmara bölgesi iklimi gereği ortalama 3 cm kalınlığında uygulanan bir sıkma köpük ile yalıtımı yapılan çatı arası yalıtımı uygulaması alternatif ürünlere göre çok daha verimlidir.

polisan izmit sıkma köpük uygulaması
polisan izmit sıkma köpük uygulaması

Tavan Yalıtım Köpük Fiyatları

Tavan Yalıtım Köpük Fiyatları, Püskürtme Poliüretan Köpük, 45 yılı aşkın bir süredir çatı ve yalıtım malzemesi olarak kullanılmaktadır. Bugün onlarca yıldır var olan köpük çatılar var ve uygun şekilde bakımı yapıldığı sürece süresiz olarak sürmeleri gerekiyor.Köpük, çatıya bir sıvı olarak püskürtüldüğünden, kesintisiz ve çok kararlı olan tek bir kesintisiz yapı oluşturur. Köpük çatı kaplama, alternatif çatı kaplama sistemlerine kıyasla% 30 veya daha fazla enerji tasarrufu sağlar. Çatı maliyeti, yalnızca bu enerji tasarrufları sayesinde beş yıldan kısa bir sürede kolayca geri kazanılabilir

Sıkma Tavan Köpüğü (istanbul )

Sıkma Tavan Köpüğü (istanbul ) Kötü yalıtılmış bir çatının, bir evde üretilen ısının% 35’ini kaybedebileceği bilinen bir gerçektir. Sıcak hava artar ve çatı kaplama keçesinin ve fayanslarının çatlaklarından ve boşluklarından ısı kaybedilir.Sıvı köpük nedir?
Kötü yalıtımlı bir çatı, yaz aylarında tavan aralığınızın çok yüksek sıcaklıklara ulaşmasına izin vererek olumsuz etkilere neden olur; bu da alt odalardan gelen sıcak havanın çatıdan çıkmasını önler. Tavan Köpüğü kg ve metrekare Fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Sıkma Çatı Köpük Uygulaması
Sıkma Çatı Köpük Uygulaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir