Polyurea sprey kaplama fiyatları

sortie clup polyurea zemin kaplama

Polyurea sprey fiyatı müşterilere genel olarak metrekare olarak verilmektedir. Kullanılan malzemeye ve işçilik kalitesine göre her firmaya göre farklılıklar gösterebilmektedir.Uygulamada fiyatı etkilen en önemli faktör kullanılacak malzemenin kalitesi ve sarfiyatıdır. Kullanılacak malzeme saf veya hibrit olarak genelde iki sınıfa ayrılır. Hibrit esaslı poliüre fiyat olarak çok daha ekonomiktir fakat her türlü alanda kullanılamaz. Sağlıklı bir yalıtım yapılmak isteniliyor ise mutlak suret ile saf polyurea tercih edilmelidir.

%100 Saf Sprey Polyurea uygulaması su yalıtımı ve zemin kaplamasında %100 kesin çözüm isteyenler müşteriler için ödenen ücretin karşılığını veren tek yalıtım uygulamasıdır.

İzolasyon uygulamalarına çözüm üreten ürünler dünyada da ülkemizde de farklı kalite ve dayanıklılıkta olup kullanım alanına oranla farklı çözümler üretir. Öncelikle izolasyon konusunda hangi bölgelerde yalıtım sorunlarının yaşandığının tespitinin yapılması gerekir. Sonraki süreçte problem yaşanan bölgeye uygun olacak şekilde bir izolasyon malzemesinin araştırılması gerekir.

Son yıllarda yapılan evlerin teras, çatı ve balkon alanlarında su yalıtımı sorunları sıkça rastlanır duruma gelmiştir. Bunun nedeni kullanılan malzemelerin kalitesiz ve ucuz tercih edilmesindendir. Daha önce yapılan yalıtım malzemelerinin üzerine yeni yapılan izolasyon malzemelerinin de ucuz fiyatlı olması sorunlara çözüm sağlamaz. Gürel Mühendislik olarak firmamız uzun yıllar kesin çözüm sağlayan sprey polyurea izolasyon malzemesi yapmaktayız.

Polyurea sprey fiyatları her zemin için aynı değildir. Uygulamanın yapılacağı alan, metrekare ölçüsü ve zemin durumuna bağlı olarak m2 birim fiyatı üzerinden fiyat verilmektedir. Sağlıklı bir fiyat teklifi verilebilmesi için öncesinde alan incelemesinin yapılması gerekmektedir. Yapılan keşife ve bilgilere istinaden müşterimize özel olarak fiyat teklifimizi yönlendirmekteyiz. Polyurea sprey fiyatları her firma için aynı değildir. Tercih edilen polyurea ham madde, işçilik gibi etkenler ile her firma kendine özel olarak bir fiyat tablosu belirlemiştir.Firmanın kullanacağı ham madde ve sarfiyatlar değişkenlikteki en önemli faktörlerden biridir.

Uygulama fiyatları hakkında detaylı bir bilgi veya teknik bilgi almak  için bizlere 0850 255 1 475 numaralı ücretsiz müşteri danışma hattımızdan veya 0541 712 02 04 numaralı mobil gsm hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir