Sprey poliüretan polyurea derneği

Sprey poliüretan polyurea derneği

Sprey poliüretan polyurea derneği sektörün önde gelen firmalarının sektörde oluşabilecek haksız rekabeti engellemek , uygulama kalitesini ve sektörün bilinirliğini attırmak amacıyla kurulan bir oluşumdur.

Dernek 2018 yılında kurumuş olup , aynı yıl içerisinde faaliyetlerine başlamıştır. Sektörde oluşan haksız rekabetleri oluşturacağı şartnameler ve  başta MYK, Bayındırlık bakanlığı, Enerji bakanlığı, Çevre şehircilik bakanlığı, belediyeler, TOKi ve. EMLAK KONUT gibi kuruluşlarla randevular alarak yapacağı toplantılar ile engellemeyi hedefleyen Sprey poliüretan polyurea derneği aynı zamanda ulasal alanda bilinirliği için TV Programları ve Yazılı basında aktif olarak rol oynamayı ulanmaktadır.

Sprey poliüretan polyurea derneği üyesi olan firmalardan hizmet alan müşteriler uygun fiyatlara çok daha iyi hizmet almaktadır.Belirli bir standardizasyon oluşacağı için , dernek üyesi olan firmaların kabul edilmeyen ürünler ile yada uzman olmayan personeller ile çalışma gibi bir imkanları olmayacaktır.

Ayrıca Sprey poliüretan polyurea derneği üyesi olan bir firma , doğrudan yapmış olduğu her iş için derneğe bağlı olduğundan hiç bir zaman haksız kazancın peşine düşemeyecek , böyle bir hatada dernek yönetimi tarafından cezalandırılacağının bilincinde olacaktır.

Sprey poliüretan polyurea derneği’ne ait resmi web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Sprey poliüretan polyurea derneği

 1. blank
  zekayi Reply

  Merhabalar öncelikle derneğiniz hayırlı olsun demek istiyorum. Bilgilendirici yazınız içinde teşekkür ederim. Fakat dikkatimi çeken bir noktaya değinmeden geçemeyeceğim. Yukarıdaki derneğin logosunda poliüretan türkçe olarak yazılmış iken ”Poliüre” ingilizce olarak yani polyurea olarak yazılmış ! Nacizane fikrim Bir logonun hem ingilizce hem türkçe karakterlerden oluşturulmuş olması doğru değil gibi. Poliüre olarak türkçe karakterlerden oluşturulması daha uygun olur sanırım. Saygılarımla

  • blank
   Gürel Mühendislik Post authorReply

   Merhabalar Zekai Bey
   Yorumunuz için teşekkürler. SPPD derneği kurulumunda isim için bir çok fikir ortaya atıldı. Polyurea , Poliüre , Poliürea vs vs. Fakat çoğunluk Poliüre’de karar kıldığı için bu şekilde olmasını yönetim kurulu uygun gördü.Her ne kadar firmamız şuan ki isimden farklı bir tercih için oy kullanmış olsa dahi , demokratik olarak çoğunluğu saygı göstererek , bu isimde karar kıldı. Mühim olan derneğimizin görevini tam olarak yapabilmesidir diye düşünmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir