vana ceketi
vana ceketi

Vana yalıtım ceketi örnek vaka kataloğumuzu incelediniz mi ?  –  GÜRJACK VANA YALITIM CEKETİ

Gürel Mühendislik tarafından imalatı ve montajı yapılan vana ceketi çözülebilir yastık sistemi ile geliştirilmiş, enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra işçi sağlığı ve iş güvenliğini sağlaması, kolay sökülüp takılabilmesi nedeniyle zaman tasarrufu sağlaması (üretim kayıplarının minimum olması) ve son teknoloji ürünlerin kullanımına olanak vermesi açısından en çok tercih edilen izolasyon sistemi olmuştur. İzolasyon uygulaması olmayan sıcak hat vanalarında ciddi miktarda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Firmamız özel imalat yalıtım ceketlerinin haricinde sektöre genel Isıtma hatlarının yalıtım ceketi ve soğutma hatlarının yalıtım ceketi olarak 2 ana başlık altında hizmet vermektedir.

Isıtma hatlarında kullandığımız yüksek kaliteli ürünler ile  vana yüzeylerinde oluşan ısı kayıplarını ciddi oranda önleyip enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda sıcak vanaların yaratmış olduğu olası iş kazaların da önüne geçmektedir.

Isıtma Vana Ceketi Uygulaması

  • Vana ceketi imalatımız da ısı köprüsü oluşturabilecek materyaller bulunmamaktadır. Cırt bant ile montajı yapılmaktadır.
  • Firmamız imalatını yapmış olduğu vana ceketi uygulamaların da Avrupa ülkelerinden ithal silikonlu kumaş tercih etmektedir.
  • Yapmış olduğumuz imalatlar standart vana ölçülerine birebir olarak uygunluk sağlayıp piyasada bulunan ürünlere göre çok daha üstündür.
  • Vanalardan bakım ve onarım aşamasında kolayca sökülüp, bakımdan sonra tekrar kullanılması mümkündür. (Metal kaplamalarda olduğu gibi bir kez kullanılıp atılmamaktadır.)

Vana ceketleri uzun süre kullanıma uygundur. Hem kolay montaj imkanı, hem de uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilen vana ceketleri kullanıldığı vanaya göre tasarlanmaktadır. Bu tür vana yalıtım sistemlerini sürekli değiştirmeniz gerekmez. Bununla birlikte, soğutma ekipmanlarında ortaya çıkan ısının yoğunlaşmaya neden olmamasını sağlamaktadır. Kısacası, vana ceketleri vanalardaki yalıtım işleminin yerine getirilmesini hedeflerler. Terlemeyi engellemesi veya ısı enerjisinin korunmasını sağlaması tasarruf açısından oldukça yararlıdır. Vana ceketlerinin geniş bir kullanım alanı vardır.

Kaliteyi hedef alan firmamızın öncelikli çözümlerinden biri olan Vana Ceketi, oldukça pratik ve kullanımı kolay ürünlerinden biridir. Vana ceketleri değiştirilebilme, rahatça sökülüp takılabilme bakımından oldukça yararlı bir üründür. Isı yalıtımı açısından önemli bir çözüm olan vana ceketlerinin bir diğer adı vana ısı yalıtım ceketleridir.

Vana ceketleri uzun süre kullanıma uygundur. Hem kolay montaj imkanı, hem de uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilen vana ceketleri kullanıldığı vanaya göre tasarlanmaktadır. Bu tür vana yalıtım sistemlerini sürekli değiştirmeniz gerekmez. Bununla birlikte, soğutma ekipmanlarında ortaya çıkan ısının yoğunlaşmaya neden olmamasını sağlamaktadır. Kısacası, vana ceketleri vanalardaki yalıtım işleminin yerine getirilmesini hedeflerler. Terlemeyi engellemesi veya ısı enerjisinin korunmasını sağlaması tasarruf açısından oldukça yararlıdır. Vana ceketlerinin geniş bir kullanım alanı vardır

İmalatını ve satışını yaptığımız Gürjack vana yalıtım ceketleri hakkında bilgi sahibi olmak ve fiyat teklifi almak için bizlere aşağıda bulunan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Vana yalıtım ceketleri hakkında fiyat bilgisi almak için bizlere 0850 255 1 475 numaralı telefonumuzdan yada info@gurelmuhendislik.com adresimizden ulaşabilirsiniz.